Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
287 Moultrie ST, San Francisco, CA 94110
Single Family Home
2 Beds1 Bath810 SqFt
$ 1,210,000 $ 798,800 51.5%
Listed by Lynn Bell of Christie's Int'l Real Estate

89 Kirkwood AVE, San Francisco, CA 94124
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,522 SqFt
$ 1,050,000 $ 1,100,000 4.5%
Listed by Lynn Bell of Christie's Int'l Real Estate

83 Kirkwood AVE, San Francisco, CA 94124
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,522 SqFt
$ 950,000 $ 998,800 4.9%
Listed by Lynn Bell of Christie's Int'l Real Estate

51 Innes CT #403, San Francisco, CA 94124
Condo
3 Beds2 Baths1,408 SqFt
$ 837,400 $ 849,800 1.5%
Listed by Lynn Bell of Christie's Int'l Real Estate

451 Donahue ST #413, San Francisco, CA 94124
Condo
2 Beds2 Baths1,010 SqFt
$ 600,000 $ 629,000 4.6%
Listed by Lynn Bell of Christie's Int'l Real Estate